Tegoroczny 33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Terespolu zapowiada się pełen atrakcji! W dniach 22-26 stycznia 2025 mieszkańcy miasta będą mogli uczestniczyć w różnych wydarzeniach, a wszystko w szczytnym celu – na rzecz dziecięcej onkologii i hematologii.

Środa, 22 stycznia 2025
Na początek, w ZSP1 i ALO w Terespolu odbędzie się kiermasz słodkości, który rozpocznie się o godzinie 8:00 i potrwa aż do wyczerpania zapasów.

Piątek, 24 stycznia 2025
Najważniejszym wydarzeniem będzie wieczór w Restauracji „Galeria Smaków” o godzinie 18:30. W programie m.in.:

  • Licytacja gadżetów WOŚP i przedmiotów od darczyńców,
  • Występy artystyczne dzieci i młodzieży, w tym Akademia Kids Team, soliści z FLESZ Dance Company oraz wokaliści z MCKSiR Terespol,
  • Koncert ekipy „Sztywne Sigmy” z zespołami Sonic Explosion i Escape From Reality,
  • Gwiazda wieczoru: zespół PodLOVESKI.
    Nie zabraknie także innych atrakcji, takich jak kącik szachowy prowadzony przez MOK „Debiut” Terespol.

Niedziela, 26 stycznia 2025
Na ulicach Terespola i okolic pojawią się wolontariusze z puszkami WOŚP, zbierający datki na zakup sprzętu medycznego dla dzieci.