W 10.kolejce bialskopodlaskiej klasy okręgowej Granica Terespol zdobyła komplet punktów. Tytan Wisznice i LZS Dobryń musiały się zadowolić po jednym.
CENNA WYGRANA
Dla ekipy która walczy o byt w lidze każda wygrana a tym bardziej na wyjeździe z przeciwnikiem o podobnych aspiracjach jest na wagę złota. Granica Terespol pokonała w Dąbiu miejscowy Bór i przeskoczyła rywali w tabeli.
Bór Dąbie – Granica Terespol 0:1 (-:-)
Bramka: ???
Granica: ???
NIE DALI SIĘ LIDEROWI
Remis na własnym obiekcie do rarytasów nie należy, ale jeśli remisuje się jako beniaminek z liderem rozgrywek to można uznać, że punkt jest cenny. 1:1 na własnym stadionie zremisował LZS Dobryń z Gromem Kąkolewnica.
LZS Dobryń – Grom Kąkolewnica 1:1 (-:-)
Bramka dla Dobrynia: Rybaczuk
Dobryń: ???
REMIS JAK PORAŻKA
O ile w przypadku wyników Granicy i Dobrynia można jest rozpatrywać jako dobre o tyle w wypadku Tytanu możemy powiedzieć o remisie który jest porażką. Tytan na własnym obiekcie zremisował z zamykającym ligową stawkę Kujawiakiem Stanin 3:3. Gospodarze prowadzili już 3:0 by ostatecznie podzielić się punktami z rywalem.
Tytan Wisznice – Kujawiak Stanin 3:3 (-:-)
Bramki dla Tytana: Wieliczuk, Kiryczuk, Brodzki
Tytan: Demidowicz – Kiryczuk, Oniszczuk M., Oniszczuk K., Jakubiuk, Gromysz, Syryjczyk, Wieliczuk, Kisiel, Zieniuk, Kopiś oraz Brodzki, Kalinowski
POZOSTAŁE WYNIKI 10.KOLEJKI ORAZ TABELA BIALSKOPODLASKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ










Bądź pierwszym który zostawi komentarz.