We wtorek w Piszczacu doszło do wypadku, w którym zginął 23-letni motocyklista. Mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.
Do zdarzenia doszło po godz. 20.00 na ul. Terespolskiej. 23-letni mieszkaniec gminy Piszczac jechał prostym odcinkiem ulicy. Nie wiadomo, z jakiego powodu stracił panowanie nad motocyklem. Policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, a ponadto obowiązywał go zakaz prowadzenia pojazdów. Obecnie funkcjonariusze pracują nad wyjaśnieniem pozostałych okoliczności wypadku.
Policja apeluje o przestrzeganie przepisów i rozwagę na drodze oraz przypomina, że to właśnie motocyklistom grozi największe niebezpieczeństwo podczas zdarzeń drogowych.











Bądź pierwszym który zostawi komentarz.