Odbyły się Mundurowe Zawody Strzeleckie z okazji „Święta Policji”. Uczestnicy walczyli w konkurencjach: indywidualnej oraz grupowej. Tym razem najlepsza okazała się drużyna bialskiej komendy natomiast w punktacji indywidualnej drugie miejsce zajął sierż. szt. Kamil Markowski-Sidoruk.

Zawody strzeleckie, odbyły się na strzelnicy Fundacji „Guardian” znajdującej się na terenie byłego lotniska w Białej Podlaskiej. W tym roku organizatorem było Koło Emerytów i Rencistów Policji w Białej Podlaskiej i bialski Klub Strzelecki „Guardian”.

W zawodach uczestniczyła Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej oraz emeryci służb mundurowych bialskiego regionu, a także drużyna reprezentująca Klub Strzelecki „Guardian”. Trzyosobowe drużyny walczyły ze sobą w konkurencjach: grupowej jak też indywidualnej

I miejsce w turnieju zajęła drużyna Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej,  miejsce drugie drużyna Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. Miejsce trzecie zajęła drużyna reprezentująca Związek Żołnierzy Wojska Polskiego im. Lotników Podlasia.

W punktacji indywidualnej sierż. szt. Kamil Markowski-Sidoruk, funkcjonariusz Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego zajął drugie miejsce. Zwycięskie drużyny jak też najlepsi strzelcy otrzymali puchary i medale ufundowane przez Koło Emerytów i Rencistów Policji. Również pozostali uczestnicy zostali upominki. W tym dla najstarszego uczestnika. Nad właściwym przebiegiem imprezy czuwali instruktorzy strzelectwa.