Niestety w ostatnim swoim spotkaniu podczas 1/4 Mistrzostw Polski Juniorów w Łodzi nasza Olimpia przegrała z MTS Kwidzyn 27:31 i nie zagra w Final Four.

W 18 minucie Olimpia prowadziła 9:7. Niestety kolejne pięć minut przyniosło pięć bramek dla Kwidzyna i żadnej dla Bialczan. W 36 minucie był remis 19:19. Na trzy minuty przed końcem Kwidzyn prowadził 28:27 i do końca meczu bramki dobywali już tylko niestety zawodnicy z Kwidzyna. Nie zależnie od wyniku ostatniego meczu (Anilana – Wybrzeże) prawo gry w Final Four z naszej grupy wywalczyli gospodarze i nasz niedzielny rywal. Można powiedzieć, że Olimpia zajęłą 5-6 miejsce w Polsce. To bardzo dobry wynik, zwłaszcza, że ekipa Marcina Stefańca w całości składa się z zawodników rocznika 2001 (junior starszy to roczniki 2000-2001). którzy będą w optymalnym wieku dla juniora starszego dopiero za rok.

Olimpia Biała Podlaska – MTS Kwidzyn 27:31 (13:16)

Olimpia: Niedzielski – Grochowski 6, Polok 6, G. Olichiwiruk 5, Polok 4, Fic 2, Jaszczuk 2, Michalczuk 1, Tarasiuk 1, Cielecki, Kobyliński, Winnicki.