Tragicznie zakończyła się podróż dla kierowcy fiata punto. W wyniku czołowego zderzenia ze skodą poniósł on śmierć na miejscu. Przyczyny wypadku ustalają policjanci i prokuratura. 

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 10 w miejscowości Wysokie, w gminie Międzyrzec Podlaski. – Na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się dwa auta. Kierowca punto zginął na miejscu. Kierowca drugiego z aut został zabrany do szpitala. Na miejscu prowadzone są działania pod nadzorem policji i prokuratury, mające ustalić przyczyny wypadku – informuje Barbara Salczyńska -Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej policji.

Ruch dla samochodów osobowych odbywał się lokalnymi drogami. Natomiast samochody ciężarowe kierowane były już w Białej Podlaskiej na drogę W811 w kierunku Łosic.

AKTUALIZACJA g. 13.00:

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zderzenia czołowego doszło prawdopodobnie w wyniku wykonywania przez kierowcę punto manewru wyprzedzania innych samochodów. Kierowca, który zginął na miejscu to 25-letni mieszkaniec Terespola. Drugim kierowcą był 47-latek z gminy Radzyń Podlaski. Ruch na drodze odbywa się już prawidłowo.