Za nami pierwszy dzień zmagań Akademickich Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w  Łodzi.

Wyniki zawodników AZS AWF Biała Podlaska W biegu na 400 m 40 miejsce zajęła Aleksandra Kapuśniak z czasem 62,36. W eliminacjach skoku w dal wystąpiły siostry Stypułkowskie. Monika  skoczyła 5.42 i nie wywalczyła kwalifikacji do finału. Agata zaliczyła wynik 5.48 i awans do finału. W eliminacjach na 100 m przez płotki Monika Stypułkowska wybiegała 15.13 i niestety nie awansowała do finału. Piotr Jaroszkiewicz w skoku wzwyż zaliczył 1.60 co pozwoliło mu zajął 11 miejsce w swojej grupie eliminacyjnej. Niestety to miejsce nie dawało awansu do finału. Jakub Żukowski skoczył w dal 6.09 i też nie awansował do finału zajmując 16 miejsce w swojej grupie eliminacyjnej. Sztafeta 4×100 w składzie: Aleksandra Denkiewicz, Monika Stypulkowska, Agata Stypułkowska i Katarzyna Bargiel zajęły miejsce 8 z czasem 49,79.