Niebawem odbędzie się festyn rodzinny organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Ossowianki” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej. Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. W czasie trwania imprezy będą robione zdjęcia, które zostaną opublikowane na stronach internetowych organizatorów oraz w lokalnych mediach.

Koło Gospodyń Wiejskich „Ossowianki” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej zapraszają na festyn rodzinny, który odbędzie się 30 czerwca o godz. 15 na placu przy starej szkole w Ossówce. Na zgromadzonych czekać będzie mnóstwo atrakcji, m.in.: pokaz zbroi rycerskich oraz walki rycerskie, konkurs piosenki dziecięcej, wielkie bańki mydlane, malowanie twarzy, tatuaże dla dzieci, ognisko oraz słodkie pyszności. Dla młodzieży przewidziana jest również zabawa taneczna.

Podczas imprezy zostaną zrobione zdjęcia, które można będzie zobaczyć na stronach internetowych organizatorów oraz w lokalnych mediach społecznościowych. Jeśli ktoś nie wyraża zgody na publikacje zdjęć, należy się zgłosić do organizatorów przed rozpoczęciem wydarzenia.