Siatkarze AZS AWF Biała Podlaska rozegrali mecz z Powiślakiem Końskowola. Niestety Akademicy nie zdołali pokonać rywala i przegrali 0:3. Niebawem kolejny mecz, w którym bialscy siatkarze zawalczą z KS CKFIS Bełżyce.

W I kolejce III ligi w piłce siatkowej mężczyzn siatkarze AZS AWF Biała Podlaska przegrali 0:3 (13, 20 ,24) z Powiślakiem Końskowola. W pierwszym secie młodzi akademicy nie rozpoczęli najlepiej. Było dużo nerwowości w każdym elemencie, w konsekwencji pierwsza partia przeszła szybko do historii. W drugim secie siatkarze w końcówce seta postawili się dobrze dysponowanym przeciwnikom, jednak nie zdołali odrobić strat.

W trzecim secie walka toczyła się punkt za punkt. W drugiej części seta bialscy Akademicy wyszli na przewagę (22:20) jednak zamieszanie podczas meczu oraz brak koncentracji nie pozwolił ukończyć seta zwycięsko (24:26).

Już 6 listopada zmierzą się na własnym boisku z KS CKFIS Bełżyce o godzinie 18.

Skład zespołu: Kasztelan, Beczek, Szelech, Kamiński, Jałocha, Pyc, Holka, Bobruk, Gawęda, Gonera (libero).

Trener zespołu: Kacper Nowicki