Siatkarze AZS AWF Biała Podlaska przegrali swój pierwszy mecz na własnym boisku 1:3 z KS CKFiS Bełżyce. Mecz był na wyrównanym poziomie, jednak w końcówce zespół z Bełżyc zdominował bialski zespół i utrzymał przewagę do końca.

Dnia 6 listopada siatkarze AZS AWF Biała Podlaska rozegrali mecz z KS CKFiS Bełżyce. Niestety bialscy zawodnicy przegrali mecz 1:3.

Pierwszego seta bialscy siatkarze nie rozegrali dobrze, kończąc 11:25. Drugi set walka toczyła się punkt za punkt, w końcówce udało się uciec rywalom na dwu-punktową przewagę, którą Akademicy utrzymali do końca seta (25:23). Trzecia i czwarta partia miała zbliżony przebieg- do drugiej połowy seta bialscy siatkarze utrzymywali kroku przeciwnikom. Ostatecznie w końcówce zespół z Bełżyc utrzymał przewagę do końca, zwyciężając mecz.

Skład zespołu: Kasztelan, Beczek, Walczak, Holka, Jałocha, Kamiński, Bobruk, Gawęda, Szelech, Zawada, Gonera (libero), Suryś ( libero) trener: Nowicki Kacper