Rodzinny piknik „Rodzina Razem”,  zorganizowany z okazji Dnia Dziecka w Terespolu za nami. Były występy, wesołe miasteczko, warsztaty, gry i zabawy. Każdy znalazł coś dla siebie.

W minioną niedziele (2 czerwca) w parku miejskim w Terespolu odbył się piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka pn. ,,Rodzina Razem”. 

Organizatorzy zadbali o to, by każdy znalazł coś dla siebie i przygotowali dzieciom oraz ich rodzicom wiele atrakcji. Zgromadzeni mogli skorzystać z bezpłatnego wesołego miasteczka, obejrzeć występy sceniczne, wziąć udział w zabawach animacyjno-teatralnych  oraz wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych.

Przejściowe opady deszczu nie przerwały zabawy, wszystkie programowe atrakcję się odbyły.

Na scenie zaprezentowały się zespoły z Białorusi: Młodzieżowy Zespół Ludowy ,,Ostromieczewskie Żaurki” z Ostromieczewa, Młodzieżowa Orkiestra D.M.SZ.I nr 2 w Brześciu oraz Zespół Taneczny ,,Raise Dance” również z Brześcia.

Swoje hip hopowe układy taneczne zaprezentowały zespoły: FQueens, Flesz Squad i Flesz Dance Company, także solistki. Odbyły się również występy wokalne uczniów z Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu, którzy dwa dni wcześniej wystąpili podczas XXVIII Przeglądu Piosenki Dziecięcej w ZSP nr1.

Podczas wydarzenia strażacy udostępnili swój nowy wóz bojowy, zainscenizowali również akcję ratowniczą. Można było także wziąć udział w warsztatach związanych z doświadczeniami naukowymi, które przygotował terespolski Klub ,,MamyCzas”.