Akademia Piłkarska TOP-54 zremisowała w Nowym Sączu z miejscową Sandecją 2:2 i jest o krok od utrzymania się w lidze.

Już w pierwszych trzech minutach Damian Karwacki i Szymon Juszczuk. Niestety gapiostwo przy stałych fragmencie gry bialczanie przypłacili stratą bramki w 5 minucie. Kwadrans później wyrównał Kuba Łukasiewicz, który jeszcze przed przerwą mógł po raz drugi pokonać bramkarza gospodarzy, będąc z nim sam na sam. W 60 minucie sędzia Sandecji. Piłka trafia w słupek zawodnik TOP-u starał się ją wybić, trafił nadbiegającego kolegę i piłka wylądowała w bramce Kamila Haponiuka. W 65 strzał życia oddał Wiktor Chomicz i mecz zakończył się podziałem punktów. – Zasłużyliśmy na zwycięstwo. Niestety tracimy bramki w nieprawdopodobnych sytuacjach, a razimy nieskutecznością. Szkoda bo komplet punktów zapewniłby nam praktycznie byt w lidze  – powiedział trener TOP-54 Miłosz Storto.

Sandecja Nowy Sącz – AP TOP-54 Biała Podlaska 2:2
Bramki: Łukasiewicz 20, Chomicz 65
AP TOP-54: Haponiuk – Walczyna (70 Seklej), Kot, Furman, Kowalewicz, Kurowski (76 Kobyliński), Łukasiewicz, Bahonko, Matejek (41 Chomicz), Juszczuk (60 Mackiewicz), Karwacki (65 Zawistowski)