W 13.kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-15 grupy D TOP-54 Biała Podlaska na własnym boisku pokonał AP 21 Kraków 5:1.

Nasza gra w pierwszej połowie nie była zadowalająca, ale prowadziliśmy 2:1 – relacjonuje mecz asystent trener TOP Mateusz Kacik. – Na 1:0 bramkę strzelił Jakub Muzyka, po podaniu Bartłomieja Matejka. Goście wyrównali 10 minut później, ale tuż przed przerwą w polu karnym faulowany był Jakub Łukasiewicz, sam poszkodowany wykorzystał rzut karny. Druga połowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu. Jakub Łukasiewicz ponownie wykorzystał rzut karny, tym razem faulowany był Jakub Piwowar. Bartłomiej Matejek strzelił po podaniu Piwowara. Po błędzie obrońców Łukasiewicz strzelił bramkę po sytuacji sam na sam z bramkarzem – dodał.

TOP-54 Biała Podlaska – AP 21 Kraków 5:1 (2:1)

Bramki: Muzyka 19, Łukasiewicz 40, 52, 63, Matejek 76 – Żółciński 28

TOP: Nowosz, Sikora (65 M.Chazan), Koryciński, Ochnik (70 Stalewski), Semeryło ( 41 Hać), Muzyka (41 Piwowar), Wnuk (58 Antuszewicz), Stypułkowski, Olszewski ( 41 P. Chazan), Łukasiewicz, Matejek