Na terenie powiatu doszło do dwóch wypadków drogowych. W miejscowości Worsy 27-letni kierowca motocykla zderzył się z ciężarówką. Okazało się, że mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania. Z kolei w miejscowości Wyczółki 36 latka straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo.

Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj(11 marca) po godzinie 8.00 w miejscowości Worsy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Asix 27 latek, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył czołowo w jadący z naprzeciwka pojazd marki DAF. Drugim pojazdem kierował 60 latek. Jak ustalili policjanci 27 latek nie posiadał uprawnień do kierowania.

Przed godziną 19.00 w miejscowości Wyczółki doszło do kolejnego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca samochodem marki Audi 36-latka, na łuku drogi straciła panowanie nad autem, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

W wyniku obydwu zdarzeń do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby: kierowca jednośladu oraz 36-latka podróżująca osobówką. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziły to przeprowadzone badania.

tekst i zdjęcia: KMP Biała Podlaska