Już niebawem Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji Multicentrum przygotowało coś specjalnego na ten dzień. Zajęcia on-line dla dzieci z klas I-IV szkoły podstawowej będą bawić i uczyć najmłodszych na temat naszej planety. Grupy na zajęcia zapisują telefonicznie lub mailowo nauczyciele.

Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza do udziału w zajęciach online przygotowanych z okazji obchodów Światowego Dnia Ziemi. Propozycja skierowana jest do grup zorganizowanych, klas I-IV ze szkół podstawowych z Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. W programie zajęć przewidziana jest prezentacja multimedialna oraz zadania i quiz wiedzy dla uczestników. Zajęcia realizowane będą od 19 do 23 kwietnia, a dokładny termin uzgodnić będzie można podczas zapisu danej klasy.

W celu zapisania grupy na zajęcia, nauczyciele proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 83 341-60-17 lub mailowy: multicentrum@mbp.org.pl. Zajęcia odbędą się na platformie ClickMeeting. Link dostępowy zostanie przesłany na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

źródło: MBP Biała Podlaska