Ze srebrnym medalem Mistrzostw Polski Juniorów z Łodzi wracają zawodnicy Olimpii. W meczu finałowym nie sprostali miejscowej Anilanie. Początek meczu należał do Anilany. Po 10 minutach gry gospodarze prowadzili 6:2. Bialczanie mozolnie odrabiali straty i w 29 minucie wyszli na prowadzenie 13:12. Ostatnią bramkę w pierwszej połowie zdobyli gospodarze i na przerwą ekipy zeszły przy remisie po trzynaście. Na początku drugiej połowy lekką przewagę wypracowała sobie Olimpia prowadząc jedną – dwoma bramkami. W 53 minucie gospodarze jednak odrobili starty i przejęli inicjatywę ostatecznie wygrywając 32:28.

W meczu o trzecie miejsce Vive Kielce nie dało najmniejszych szans Wybrzeżu III Gdańsk wygrywając 33:19 (15:8) i zdobywając brązowy medal.

Anilana Łódź – Olimpia Biała Podlaska 32:28 (13:13)

Olimpia: Stroiński, Niedzielski, Polak – Szyszko 9, Grochowski 6, Jaszczuk 5, Polok 4, Cielecki 2, Fic 1, Tarasiuk 1, Michalczuk, Olichwiruk, Winnicki.