W Podedwórzu odbył się finał rejonowy w indywidualnym tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci. W kategorii dziewcząt wygrała uczennica SP z Woskrzenic Dużych Karolina Semeniuk i będzie ona reprezentowała naszą gminę w finale wojewódzkim.
Finał rejonowy w tenisie stołowym

Najpopularniejsze artykuły w tym tygodniu
Tragedia w Białej Podlaskiej. Odnaleziono ciało 16-latki, zatrzymano młodego mężczyznę
Sąd zdecydował o areszcie dla 19-latka. Jest podejrzany o zabójstwo 16-latki w Białej Podlaskiej
19-latek przyznał się do zabójstwa 16-latki. Nowe ustalenia prokuratury w sprawie tragedii w…
Rozbita grupa przemytników papierosów. Towar z Białorusi miał trafiać do Polski pociągami









Bądź pierwszym który zostawi komentarz.