Dziewczęta z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej zdobyły I miejsce w zawodach piłki nożnej na etapie półfinału i awansowały do finału turnieju. Jedna z uczennic ZSCKR Natalia Kościuczyk otrzymała tytuł najlepszego strzelca.

Dnia 08.01.2020r. w Potoczku odbył się półfinał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w halowej piłce nożnej dziewcząt. Żeńska drużyna z ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w składzie: Wiktoria Masalska – kapitan zespołu, Małgorzata Witek – bramkarz, Natalia Kościuczyk, Natalia Grabowska, Gabriela Mirończuk, Zuzanna Witoroszczuk, Justyna Barańska i Luiza Bebko wywalczyła I miejsce i awansowała do finału turnieju. Uczennica z ZSCKR Natalia Kościuczyk otrzymała dyplom i tytuł najlepszego strzelca turnieju.

Do finału Mistrzostw Polski drużyna z ZSCKR awansowała z pierwszego miejsca z 10 punktami, drugą lokatę z 8 punktami zajęła drużyna z Sandomierza, a trzecie miejsce przypadło drużynie z Jabłonia. Opiekunem i trenerem drużyny z ZSCKR w Leśnej Podlaskiej była Pani Renata Sikora.

Finał Mistrzostw Polski, który odbędzie się 21.03.2020r. w Bogdańczowicach.