Rozegrano 8.kolejkę III ligi kobiet. Nasz AZS PSW Biała Podlaska pokonał w Aleksandrowie tamtejszą Aleksandrię 5:1.

Był to jeden z trudniejszych meczów w tej rundzie – relacjonuje wydarzenia z boiska trener AZS Magda Konieczna. – Dużo błędów technicznych  spowodowanych bardzo słabym stanem boiska utrudniało przeprowadzenie płynnych akcji ofensywnych. Przełamanie nastąpiło po rzucie różnym, po którym pierwsza bramkę zdobyła Adamska. Kolejne dwie bramki w ciągu 2 minut zdobyła Maksymiuk po akcjach indywidualnych. W drugiej połowie Basia dołożył jeszcze jedna bramkę a następna strzeliła Gromada uderzając z 30 m pod poprzeczkę. Bramkę straciliśmy po zamieszaniu w polu karnym. Niezdecydowanie naszych obrończyń wykorzystała zawodniczka gospodarzy – dodała.

Aleksandria Aleksandrów – AZS PSW Biała Podlaska 1:5 (0:3)

Bramki dla AZS: Adamska, Maksymiuk 3, Gromada.

AZS: Dranouskaya – Edel, Pietrzak, Proch,  Dąbrowska, Miąskiewicz, Gromada, Michalska, Adamska, Maksymiuk.