Porażką zakończył się mecz Podlasia Biała Podlaska kończący tegoroczne zmagania w III lidze grupie IV i rozpoczynający rundę rewanżową. Podopieczni trenera Władmira Geworkiana ulegli u siebie rezerwom Korony Kielce 0:2.

Pierwszo połowa była wyrównana. Obie ekipy stworzyły sobie po jednej dobrej sytuacji i w obu przypadkach bohaterem był Mateusz Konaszewski. Najpierw zablokował strzał zawodnika Korony do pustej bramki, a po chwili nie przyjął piłki będąc oko w oko z bramkarzem gości. Początek drugiej połowy to ataki kielczan. Najpierw w 52 minucie dobrze dotychczas spisujący się Przemysław Skrodziuk wyraźnie spóźnił się w obronie i sfaulował w polu karnym rywala. Na szczęście strzał z „jedenastki” obronił Maciej Wrzosek.  Niestety kwadrans później wisząca w powietrzu bramka dla Korony spadła do siatki bialczan. Jej autorem był Kacper Rogoźnicki. Gdy w 75 Nemadia Miletić podwyższył na 2:0 było jasne, że Podlasie w tym meczu punktów nie zdobędzie.

Podlasie Biała Podlaska – Korona II Kielce 0:2 (0:0)
Bramki: Rogoziński 67, Miletić 75

Podlasie: Wrzosek – Skrodziuk (57 Dmitruk), Konaszewski, Kosieradzki, Wszołek, Martynek, Nieścieruk (77 Pyrka), Kuron, Dmowski, Andrzejuk, Zabielski.