Gmina Wisznice zaprasza w imieniu organizatora, Szkoły Podstawowej w Polubiczach, na Jasełka, które odbędą się w najbliższą Niedzielę w Świetlicy Wiejskiej w Polubiczach. Tego samego dnia planowany jest również Kiermasz Świąteczny.


Gmina Wisznice zaprasza w imieniu organizatora, Szkoły Podstawowej w Polubiczach, na Jasełka, które odbędą się w najbliższą Niedzielę w Świetlicy Wiejskiej w Polubiczach. Tego samego dnia planowany jest również Kiermasz Świąteczny.

Tragedia w Białej Podlaskiej. Odnaleziono ciało 16-latki, zatrzymano młodego mężczyznę
Rozbita grupa przemytników papierosów. Towar z Białorusi miał trafiać do Polski pociągami
Nowy zarząd gminny OSP w Łomazach wybrany. Strażacy podsumowali pięć lat działalności
Żołnierz z Białej Podlaskiej uniewinniony po strzałach na granicy. Prokuratura zapowiada apelację
Bądź pierwszym który zostawi komentarz.