Międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że 39-latek z gminy Międzyrzec Podlaski dokonał poboru energii elektrycznej z pominięciem układu pomiarowego licznika.
Kradł prąd

Najpopularniejsze artykuły w tym tygodniu
Tragedia w Białej Podlaskiej. Odnaleziono ciało 16-latki, zatrzymano młodego mężczyznę
19-latek przyznał się do zabójstwa 16-latki. Nowe ustalenia prokuratury w sprawie tragedii w…
Rozbita grupa przemytników papierosów. Towar z Białorusi miał trafiać do Polski pociągami
Nowy zarząd gminny OSP w Łomazach wybrany. Strażacy podsumowali pięć lat działalności









Bądź pierwszym który zostawi komentarz.