3 mln zł-tyle potrzebowała Nadia, której rodzice pochodzą  z Białej Podlaskiej, by znów móc cieszyć się dzieciństwem. Zbiórka zakończyła się sukcesem, Nadia jedzie na operacje. Na jej twarzy wreszcie pojawił się uśmiech.

W zbiórkę aktywnie zaangażowali się mieszkańcy miasta oraz powiatu. W Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka zorganizowany został koncert charytatywny. Wreszcie udało się uzbierać potrzebną kwotę.

30 maja na portalu siepomaga pojawił się komunikat: Pasek zazielenił się dobrem… Nadia jedzie na operację.


To jest właśnie Moc – największa moc pomagania! Od wczoraj z niedowierzaniem patrzymy, jak pasek zazielenia się dobrem… 100%. Nadia jedzie na operację!
Kiedy w lutym opisywaliśmy dramatyczną historię Nadii, prosiliśmy Was o pomoc… Kwota do zebrania była zawrotna, ale wierzyliśmy, że razem uda nam się sprawić kolejny cud, by ratować to, co najcenniejsze – życie dziecka. I tak się stało… Na buzi Nadii uśmiech, wróciła nadzieja, że ból zniknie!
Wiemy, że jesteście poruszeni historią Nadii – wielu z Was dzwoni, pisze, pytając, jak można jeszcze pomóc dziewczynce. Zostawiamy więc jeszcze możliwość pomocy – zbiórka przez pewien czas będzie jeszcze otwarta.Cała nadwyżka – czyli, to co uzbiera się ponad 100% – również będzie przeznaczona na leczenie Nadii. W zależności od potrzeb – albo leczenie w USA, albo dalszą rehabilitację dziewczynki.