W Białej Podlaskiej odbywa się „Kamp” Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Osiemdziesięciu chłopców i osiemdziesiąt dziewcząt z całej Polski (również Bialczanie) trenuje do 31 lipca w Białej Podlaskiej. Chłopcy szlifują swoje umiejętności na obiektach sportowych AWF- u, zaś dziewczęta na PSW. Opiekę wychowawczą i treningową zapewniają trenerzy – najlepsi fachowcy pracujący w młodzieżowej siatkówce, pracujący pod kierunkiem Zbigniewa Krzyżanowskiego – szefa szkolenia oraz Waldemara Wspaniałego – szefa Projektu S.O.S.
Najlepsza siatkarska młodzież trenuje u nas

Najpopularniejsze artykuły w tym tygodniu
Tragedia w Białej Podlaskiej. Odnaleziono ciało 16-latki, zatrzymano młodego mężczyznę
19-latek przyznał się do zabójstwa 16-latki. Nowe ustalenia prokuratury w sprawie tragedii w…
Rozbita grupa przemytników papierosów. Towar z Białorusi miał trafiać do Polski pociągami
Nowy zarząd gminny OSP w Łomazach wybrany. Strażacy podsumowali pięć lat działalności









Bądź pierwszym który zostawi komentarz.