W Białej Podlaskiej odbędzie się wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego. Wydarzenie swoją obecnością uświetnią m.in. Łukasz Piszczek, Sebastian Mila czy Sławomir Peszko. Bialczanie będą mieli okazje spotkać się z legendarnym Andrzejem Strejlau, Jerzym Engelem czy Antonim Piechniczkiem.

4 września 2022 r. o godzinie 19:00 nastąpi uroczyste otwarcie Stadionu Miejskiego w Białej Podlaskiej. Będzie to także okazja do uczczenia 50. rocznicy zdobycia przez Reprezentację Polski złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Monachium w 1972 r.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnią gwiazdy polskiego futbolu. Na murawie zobaczymy wieloletnich reprezentantów kadry narodowej m.in. Łukasza Piszczka, Sebastiana Milę czy Sławomira Peszko. Na trybunach zasiądą trenerzy reprezentacji Polski. Bialczanie będą mieli okazje spotkać się z legendarnym Andrzejem Strejlau, Jerzym Engelem czy Antonim Piechniczkiem.

Towarzyski mecz pomiędzy drużyną MKS Podlasie a Szkołą Trenerów PZPN będzie wyjątkową okazją do wspólnego świętowania i spotkania z piłkarzami, którzy jeszcze niedawno grali w najlepszych klubach na świecie.

Bezpłatne wejściówki na Wielkie Otwarcie Stadionu dostępne będą 18 sierpnia 2022 r. w godz. 16:00 – 18:00 w Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przy ulicy Warszawskiej 11 w Białej Podlaskiej. W pozostałe dni w godzinach pracy BCK.