Bialskie Stowarzyszenie Jazzowe zaprasza na Noworoczny Koncert Jazzowy z udziałem legendarnego wirtuoza gitary basowej – Krzysztofa Ścierańskiego. 5 stycznia 2020 r. godz.18./niedziela/ -klub “Verona-cafe” ul. Janowska 4/8.

Jeżeli chcesz otrzymać podwójne  zaproszenie na Noworoczny Koncert Jazzowy wystarczy przesłać maila z odpowiedzią na pytanie konkursowe. Wśród osób które odpowiedzą prawidłowo na nasze pytanie wybierzemy laureata.

PYTANIE:

Jakiego instrumentu wirtuozem uważa się  Krzysztofa Ścierańskiego?

Odpowiedź proszę przesłać na adres konkurs@bialanews.pl w mailu po za odpowiedzią znaleźć się powinny imię i nazwisko. Na maile czekamy do piątku 03.01.2020 do godziny 24:00.

W programie koncertu usłyszymy  głównie utwory autorskie, pochodzące z różnych okresów działalności artysty. Będzie to z pewnością duża uczta muzyczna dla wielbicieli talentu Krzysztofa Ścierańskiego, który wystąpi solo, wspomagając się elektroniką. Muzyk ma na koncie współpracę z wykonawcami o różnej proweniencji m.in.: z Laboratorium , Air Condition- Zbigniewa Namysłowskiego, Krzesimirem Dębskim i String Connection, Ewą Bem, Tomaszem Stańką, Ryszardem Sygitowiczem, Markiem Grechutą, Johnem Porterem, zespołami: Republika, Krzak i inn.

Bilety w cenie 50 zł  są już dostępne w przedsprzedaży w Pizzerii ” Roma” ul. Brzeska 1, tel.83/344 20 20 oraz w klubie Verona Cafe przed koncertem.    Rezerwacja miejsc, po wcześniejszym zakupie biletu. Ilość miejsc ograniczona!