Bibliotekę Barwną odwiedził niesamowity iluzjonista, zawodowy wciskacz kitu. Sala była przepełniona dziećmi w różnym wieku. Piski, radość i śmiech było słychać w całym parku.

W miniony wtorek (11 września) w Bibliotece Barwnej odbył się pokaz iluzji Konrada Modzelewskiego. Było to pierwsze wydarzenie odbywające się w ramach realizacji projektu “Barwni poszukiwacze przygód”, który realizowany jest w dniach 10-25 września.

– Spotkanie z Konradem Modzelewskim w Bibliotece Barwnej wywołało dużo śmiechu na twarzach dzieci jak i ich rodziców. Nasz gość przeniósł nas w świat iluzji i pozwolił, że te popołudniowe spotkanie zachwyciło najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Niesamowity pokaz iluzjonisty jest pierwszym spotkaniem rozpoczynającym realizację projektu, który realizowany jest we wrześniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – wyjaśnia Ewa Filipiuk, wicedyrektor MBP w Białej Podlaskiej.

Na samym początku dzieci rozbawiały Panie z Barwnej, które pokazywały swoje sztuczki. Po krótkiej chwili do sali wszedł Konrad Modzelewski, który bez chwili zastanowienia zaczął bawić maluchy. Pomysłów miał bardzo dużo, a wykonanie było po prostu świetne. Na twarzach dzieci było widać uśmiech od ucha do ucha. Komik bawił też dorosłych. – Mnie osobiście bardzo spodobał się występ Konrada. Trudno było się nie śmiać. Podejście do dzieci ma świetne. Widać jak wczuwa się w swoją rolę. Jest po prostu genialny w tym co robi. Cieszę się jeszcze bardziej, gdy widzę, że moje dziecko ma z tego tak wielki ubaw. Super, że Biblioteka Barwna wpadła na pomysł, aby zrealizować taki projekt – mówi jedna z mam będących na wydarzeniu.

Biblioteka Barwna zaprasza wszystkie dzieci (10 lat +) do udziału w kolejnym wydarzeniu organizowanym w ramach projektu. Będzie to gra terenowa pt. “Zaginiony klucz”, która odbędzie się 13 wrześnie o godz. 17 w Parku Radziwiłłowskim. Zapisy pod nr tel. 83 341 80 18.