Przed nami spektakl rozrywkowo-edukacyjny” zatytułowany „Magiczne opowieści”. Rafał Mulka, jeden z najlepszych polskich iluzjonistów, przedstawi oryginalny i zaskakujący świat iluzji.

Spektakl Rafała Mulki odbędzie się  9 kwietnia o godzinie 9.30 oraz 11.30 w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41. Koszt biletu to 18 złotych.

Rafał Mulka jest twórcą Beskidzkiego Teatru Iluzji, półfinalistą programu Mam Talent, a także autorem wirtualnego projektu Akademia Magii, który obejrzało już ponad 5,5 mln. widzów.

Spektakl „Magiczne opowieści ” Beskidzkiego Teatru Iluzji, to połączenie dwudziestoletniego doświadczenia scenicznego, jak i trików wykonywanych przez najlepszych iluzjonistów na świecie.

Podczas 70-minutowego spektaklu Mulka wprowadzi widzów w bajkowy świat magii poprzez połączenie spektakularnych Dużych Iluzji, efektów magicznych, muzyki, światła oraz efektów specjalnych.

http://www.bck24.pl/repertuar/spektakl/292-iluzjonista-rafal-mulka.html

„Magiczne opowieści”, to nie tylko program rozrywkowy, ale także umiejętnie wkomponowane w całość widowiska, w pełni autorskie, sceniczne ujęcie spotkania warsztatowego. Jest to oryginalne i nieschematyczne zapoznanie z podstawami sztuki iluzji, ukazanie widzom, że iluzja łączy w sobie wiele różnych dziedzin i form zarówno artystycznych (teatr, muzyka, choreografia), nauk ścisłych (fizyka- głównie optyka) oraz psychologię, a w szczególności sugestię czyli umiejętność odwracania i skupiania uwagi oraz umiejętność wpływania na sposób postrzegania otaczającego nas świata.

Błyskawiczne metamorfozy, teleportacje, rozdzielanie tułowia, latające stoły i róże, pojawiające się i znikające przedmioty, mnóstwo interakcji i dobrej zabawy oraz walory edukacyjne i artystyczne sprawią, że zarówno dzieci jak i młodzież z zachwytem będą uczestniczyć w spektaklu.
Przedstawienie dostosowane jest dla dzieci od 6 lat oraz młodzieży.