Ekipa AZS AWF Biała Podlaska pokonując w Dąbrowie Białostockiej tamtejszy Szczypiorniak 35:25 awansowała do I rundy Pucharu Polski.

Już początek meczu pokazał kto jest w nim faworytem. W 8 minucie bialczanie prowadzili 6:2. Dobra gra w obronie i zabójcze kontry spowodowały, ze AZS schodził do szatni na przerwę prowadząc 21:13. W drugiej połowie dzielnie walczący gospodarze odrobili część strat w 53 minucie przegrywając 23:29. Jednak ostatnie siedem minut spotkania to wzorcowa gra akademików, którzy wygrali całe spotkanie 35:25. Tym samym przebrnęli rundę eliminacyjną Pucharu Polski i zameldowali się w I rundzie.

Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – AZS AWF Biała Podlaska 25:35 (13:21)

AZS AWF: Adamiuk, Kozłowski, Ostrowski 1 – Maksymczuk 5, Urbaniak 8, Nowicki, Niedzielenko, Polok 1, Stefaniec 4, Mazur 3, Kozycz 4, Bekisz 5, Banaś 4, Kandora,