Niestety szczypiorniści AZS AWF Biała Podlaska ulegli w karnych MKS Grudziądz i odpadli z Pucharu Polski.

Wszystko zaczęło się bardzo dobrze dla bialczan. W 9 minucie prowadzili 6:2. Szesnaście minut później było już 15:9 dla AZS. Na przerwę podopieczni trenera Dimitrija Tichona schodzili prowadząc 18:14. W 39 minucie akademicy prowadzili 22:17 i nagle nastąpiło tąpnięcie. Po upływie piętnastu minut to gospodarze prowadzili 25:23. Ostatnie minuty meczu należały do bialczan i mecz w regulaminowym czasie zakończył się remisem. Sędzia zarządził rzuty karne. Bramkarza gospodarzy nie potrafili pokonać Bartosz Ziółkowski i Łukasz Kandora. Rywla pomylili się tylko raz i to oni będą dalej grać w Pucharze Polskie.

MKS Grudziądz – AZS AWF Biała Podlaska 27:27 (14:18) k. 4:3

AZS AWF: Adamiuk,. Kozłowski, Ostrowski, Sętowski – Maksymczuk 5, Urbaniak 3, Ziólkowski 3, Nowicki 1, Niedzielenko 3, Stefaniec 6, Mazur, Banaś 4, Kandora 4.