PSW w Białej Podlaskiej  zaprasza do zapisów na popołudniowe zajęcia dla dzieci. Podczas „Akademii Miłośników Wiedzy” wykładowcy PSW odpowiedzą na pytania dzieci ciekawych świata. W ramach projektu odbędą się również zajęcia przeznaczone dla rodziców dotyczące m.in. umiejętności nawiązywania lepszych relacji z dziećmi.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. „Akademia Miłośników Wiedzy” to projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. Na celu ma m. in. inspirowanie dzieci do twórczego myślenia, rozwijania szerokich zainteresowań oraz zaprezentowanie fascynującego świata nauki.  Zajęcia będą odbywały się w trzech grupach wiekowych: 6-7, 8-9, 10-11 lat, a ich program dostosowany będzie do wieku uczestników.

W ramach projektu odbędą się również zajęcia z psychologiem dla rodziców. Dotyczyć będą m.in. umiejętności nawiązywania lepszych relacji z dziećmi, lepszej komunikacji i skutecznego wspierania dzieci w rozwoju społecznym. Projekt jest kontynuacją działającego od sześciu lat Uniwersytetu Dziecięcego PSW.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Rekrutacja trwa od 1 lipca 2019 r. do 5 września.

Formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie PSW w Białej Podlaskiej.

Więcej informacji: ACEU pokój 335 R (budynek z zegarem, II piętro), tel: 83 344 99 81, e-mail: ud@pswbp.pl, w godz. (poniedziałek-piątek) 7:30 – 15:30