W Terespolu stanął kosz na nakrętki w kształcie serca. Burmistrz miasta zachęca do udziału w zbiórce.. Nakrętki przeznaczone zostaną dla 12-letniego Antosia z mózgowym porażeniem dziecięcym czterokończynowym. Pieniądze ze zbiórki nakrętek przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację chłopca.

Terespol zachęca wszystkich do przyłączenia się do akcji zbierania nakrętek. Pod Urzędem Miasta Terespol znajduje się pojemnik serce na nakrętki. Dzięki takim zbiórkom pomagamy – pozyskiwane są fundusze na leczenie i rehabilitację dzieci.

Kartony  czy worki z nakrętkami już nie muszą zalegać w Państwa domach. Przynieście je do pojemnika, idąc na spacer, do pracy czy na zakupy – zachęca Burmistrz Jacek Danieluk.

W chwili obecnej trwa zbiórka nakrętek dla Antosia. Antoś ma 12 lat jest wesołym dzieckiem. Urodził się jako wcześniak z wagą 900g. Zdiagnozowano u niego mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Antoś potrzebuje długotrwałej, systematycznej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Jednym ze sposobów pomocy Antosiowi jest zbiórka plastikowych nakrętek. Pieniądze ze zbiórki nakrętek przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację.