Bialskie Centrum Kultury zaprasza na premierowy spektakl pt. „Niesamowite przygody skarpetek”. Każda pani domu doskonale wie, że skarpetki są problematycznym elementem garderoby i giną w niewyjaśnionych okolicznościach w praniu. Co się dzieje ze zgubionymi skarpetkami?

Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i okolic na premierowy spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Lalki i Aktora w Łomży pt. „Niesamowite przygody skarpetek” w reżyserii Jarosława Antoniuka. Przedstawienie odbędzie się 2 kwietnia (niedziela) o godzinie 16:00 w sali widowiskowej przy ul. Brzeskiej 41.

Każda pani domu doskonale wie, że skarpetki są problematycznym elementem garderoby i giną w niewyjaśnionych okolicznościach w praniu. Co się dzieje ze zgubionymi skarpetkami? Zagłębiając się dalej w tę historię, dowiesz się, że zaginione skarpetki wyruszają w szeroki świat przez dziurę, którą odkrywa również hydraulik… Skarpetki wydostają się na wolność i doświadczają bardzo wielu ciekawych przygód.

Bilety do nabycia w kasie Bialskiego Centrum Kultury przy ul. Warszawskiej 11 oraz pod linkiem https://biletyna.pl/event/view/id/302164