Gmina Leśna Podlaska wraz z Leśnictwem zapraszają na udział w V Rajdzie Rowerowym. Podczas wycieczki na uczestników czekają różnego rodzaju atrakcje oraz konkurs. 

Z okazji Dnia Dziecka, 9 czerwca o godz. 15, odbędzie się V Rajd Rowerowy zorganizowany przez Stowarzyszenie „Otwarta Wieś” w St. Bordziłówce, Leśnictwo Leśna Podlaska oraz Gminę Leśna Podlaska i Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej.

Zbiórka uczestników odbędzie się na parkingu przy świetlicy w Starej Bordziłówce. Podczas wycieczki przewidziane są następujące atrakcje: wyjazd w kierunku Rezerwatu Chmielinne w Leśnej Podlaskiej, gdzie odbędzie się wykład prowadzony przez leśniczego na temat chronionych drzew i zwierząt na terenie rezerwatu oraz konkurs, zwiedzanie zabytkowego cmentarza w Starej Bordziłówce, przejazd trasą z rezerwatu do Nosowa na „Zielone świątki”, wspólne świętowanie z SKGW w Nosowie.

Powrót przewidziany jest na godz. 19 do Starej Bordziłówki. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą kamizelek odblaskowych.