Dzielnicowy międzyrzeckiego komisariatu odwiedził uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Misiach. Podczas spotkania na policjanta czekała przygotowana przez dzieci niespodzianka. Szkoła włączyła się bowiem w akcję zbierania słodyczy dla funkcjonariuszy pełniących służbę na granicy i przekazała policjantowi pudełko pełne czekolad. Trafią one do mundurowych, którzy już od wielu tygodni pełnią służbę na terenie powiatu bialskiego strzegąc granicy naszego kraju z Białorusią.

Przed weekendem dzielnicowy międzyrzeckiego komisariatu młodszy aspirant Piotr Grzeszyk spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Misiach. Tematyką spotkania było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W trakcie pogadanki policjant przypomniał o przepisach obowiązujących rowerzystów i pieszych. Wiele uwagi poświęcił też obowiązkowi noszenia elementów odblaskowych, podkreślając jak istotne jest używanie ich po zmroku.

Jednak na zakończenie spotkania to na policjanta czekała przygotowana przez dzieci niespodzianka. Postanowiły bowiem włączyć się w ogólnopolską akcję „Murem za mundurem”. Zamiast laurek uczniowie zebrali słodycze, które przekazane zostały policjantowi. Trafią one do funkcjonariuszy, którzy już od wielu tygodni pełnią służbę na terenie powiatu bialskiego strzegąc granicy naszego kraju z Białorusią.