Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej zaprasza mieszkańców na fantastyczny plenerowy spektakl teatralny Teatru Kultureska z Krakowa pt.:,,Bukiet Talentów’’.

To będzie świetna okazja do urozmaicenia dzieciom wakacji.„Bukiet Talentów” to wspaniały rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzą zasady segregacji i nauczą się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty poprzez zabawę pokażą najmłodszym, jak ważna jest ekologia.

Bohaterami przedstawienia są trzy kwiaty o światowych temperamentach: piękna polska Stokrotka, ognista hiszpańska Róża i meksykańska dusza, czyli Kaktus, które chcą uratować przyrodę przed bałaganiarskimi ludźmi.

Spektakl odbędzie się 25 lipca o godzinie 18:00 na placu przy hali sportowej ZPO. Wstęp na wydarzenie jest wolny, organizatorzy zachęcają do wzięcia ze sobą leżaka lub kocyka. Na czas trwania spektaklu należy przestrzegać obostrzeń sanitarnych tj.dezynfekcja rąk oraz zachowanie 1,5 m odstępu.