Nieznany sprawca włamał się na konto bankowe, należące do mieszkanki gminy Biała Podlaska. Następnie, bez upoważnienia wykonał dwie wypłaty na szkodę kobiety. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.