Galeria Podlaska, działającą przy Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej zachęca do obejrzenia wystawy autorstwa malarza z Międzyrzeca Podlaskiego.

Galeria Podlaska zaprasza na wernisaż wystawy, który odbędzie się 4 czerwca o godzinie 18:00 na terenie przy Galerii Podlaskiej. Wystawa dla zwiedzających będzie dostępna do 30 czerwca.

Stanisław Olesiejuk- urodzony 17 listopada 1956 roku w Międzyrzecu Podlaskim. Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. C.K. Norwida i Instytut Wychowania Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Uczeń Mariana Stelmasika, Ryszarda Winiarskiego, Koji  Kamoji, Maksymiliana Snocha, Bogumiła Zagajewskiego. Dyplom w pracowni malarstwa sztalugowego prof. Mariana Stelmasika w 1983 roku. Specjalizuje się w malarstwie sztalugowym olejnym, pastelu, gwaszu, rysunku i grafice warsztatowej. Zrealizował 82 wystawy  indywidualne i wziął udział w ponad  200 wystawach zbiorowych. Należy do ZPAP, ZPAMiG, SPP, PSEP, GTPS.