W bialskiej Galerii Podlaskiej pojawi się wyjątkowa wystawa twórczości Iwony Ostrowskiej pn. “Ptaki mają głos”. Dzieła poświęcone ptakom będzie można oglądać już od najbliższego czwartku.

Galeria Podlaska Bialskiego Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego zaprasza na wernisaż wystawy Iwony Ostrowskiej „Ptaki mają głos”, który odbędzie się 4 lutego 2022 r. (piątek) o godz. 18.00. Wystawę oglądać można od 3 lutego do 2 marca 2022 r. w poniedziałki-piątki godz. 9.00-16.00 oraz niedziele – godz. 11.00-16.00.

Iwona Ostrowska ukończyła studia na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Uzyskała dyplom z malarstwa w pracowni profesora Mieczysława Wiśniewskiego. Prace przedstawiała na wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Uczestniczyła w Festiwalach Sztuki – Włochy, Turcja, Bruksela, Tunezja, Niemcy, Grecja, Łotwa. Jest uczestnikiem plenerów międzynarodowych i sympozjów twórczych. Prezentowała swoje obrazy na 15 wystawach indywidualnych oraz ponad 90 zbiorowych. Sztuka, którą tworzy, rozpięta jest między malarstwem olejnym, grafiką, fotografią i projektowaniem graficznym. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków, należy do Grupy Twórczej PositiveART i Młodzi Sztuką.

Tworzy autorskie projekty artystyczne, a także działa jako organizator/kurator wystaw/projektów ogólnopolskich, promujących sztukę współczesną. Współtworzy projekt artystyczny ProjectArt.

WERNISAŻ WYSTAWY “TWARZE’ W WARSZAWIE

FILM Z WARSZTATÓW MALARSKICH DLA DZIECI