Bialscy policjanci wzięli udział w turnieju piłki błotnej, który odbył się w Tucznej. Utrzymali ubiegłoroczny wynik i stanęli na podium zajmując drugie miejsce. Celem jest przede wszystkim popularyzacja aktywnej formy spędzania czasu wolnego oraz gry w piłkę błotną.

Drużyna Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej po raz czwarty wzięła udział w tym turnieju. W tym roku drużyna wspierana była również przez funkcjonariusza Zakładu Karnego. Funkcjonariusze walczyli dzielnie, plasując się na drugim miejscu. Tym samym utrzymując swój wynik już trzeci rok z rzędu.

 Powiatowy Turniej Piłki Błotnej odbył się w niedzielę(23 czerwca) w miejscowości Tuczna. Zawody odbyły się na boisku błotnym przy basenie. Organizatorami tego przedsięwzięcia był Wójt Gminy Tuczna Pan Zygmunt Litwiniuk, Gminna Biblioteka Publiczna w Tucznej oraz OSP w Tucznej. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Starosty Bialskiego Pana Mariusza Filipiuka.

Piłka błotna to zawody połączone z zabawą i dlatego rozgrywane są na sportowych zasadach i z zachowaniem zasad zdrowej rywalizacji. Celem jest przede wszystkim popularyzacja aktywnej formy spędzania czasu wolnego oraz gry w piłkę błotną. Zasady gry są podobne do tych z piłki nożnej, choć są i różnice.

Policjanci już teraz zapowiadają udział w przyszłorocznym turnieju.