W Łomazach odbędzie się XIII Piknik Rodzinny “Postaw na rodzinę”. Zaplanowano moc atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i starszych uczestników. Oprócz tego będzie można wziąć udział w akcji krwiodawstwa, obejrzeć prezentację pierwszej pomocy czy zobaczyć samochód strażacki.

XIII Piknik Rodzinny “Postaw na rodzinę” odbędzie się 11 czerwca na Placu Jagiellońskim w Łomazach. Dla najmłodszych uczestników oraz ich rodziców przygotowano wiele atrakcji.

W godzinach 14:10-18:00 animatorzy zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie. Zabawy i gry, kącik plastyczny, łowisko z rybkami, konkursy sportowe, tańce choreograficzne – to tylko niektóre z propozycji. Chętni będą mogli spróbować swoich sił w układaniu budowli z patyczków bumpy, zmierzyć się w grach wielkoformatowych takich jak Twister, Szachy, Chińczyk czy Wielka Jenga.

Nie zabraknie również zabaw z chustą animacyjną, tunelem, a także dźwigu XXL do drewnianych klocków, gdzie będzie można stworzyć imponujące wieże. Ołówek współpracy, zabawy cyrkowe, wielkie bańki mydlane i kolorowa piniata z cukierkami – to tylko niektóre z atrakcji, które będą czekały na uczestników. Oczywiście nie może zabraknąć także waty cukrowej i popcornu dla wszystkich miłośników słodkości.

Na tych, którzy marzą o wirtualnej przygodzie, czekać będzie strefa wirtualnej rzeczywistości. Możliwość eksploracji niezwykłych światów, rozgrywki w wirtualne gry i niesamowite doznania czekają na wszystkich zainteresowanych.

Na godzinę 18:00 zaplanowany jest koncert Moniki Głowackiej. Po koncercie, od godziny 19:00 do 22:00, wszyscy miłośnicy tańca będą mieli okazję bawić się na dyskotece.