Zbliża się koncert charytatywny zatytułowany „Metamorfoza idealna”. Dwunastu śmiałków podejmie wyzwanie wcielenia się w znane postacie polskiej i zagranicznej sceny.

Koncert charytatywny odbędzie się 10 maja o godzinie 18 w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41. O godzinie 17.30 zostaną otwarte bramki, aby zakupić cegiełki. Koszt zakupu cegiełki to 20 złotych wzwyż.

„Metamorfoza idealna” to widowisko typu Talent Show, w którym dwunastu śmiałków zaprezentuje różne środowiska oraz kręgi zainteresowań. Podejmą oni wyzwanie wcielenia się w znane postacie polskiej i zagranicznej sceny muzycznej poddając się tym samym pełnej metamorfozie.

Zwycięzca show otrzyma „Złotą maskę”, upominki od partnerów wydarzenia, a także nagrodę główną jaką jest możliwość przekazania wszystkich zebranych w dniu koncertu środków na dowolnie wybrany cel charytatywny.

Organizatorami koncertu są Cezary Kirczuk, Anna Stolarczuk, Maria Kwitek oraz reżyser i pomysłodawca Damian Trzpil.

Wszystkie zebrane w dniu koncertu środki zostanę przekazane na cel charytatywny wybrany przez zwycięzcę programu. Liczba miejsc ograniczona.