4 października w Firleju rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w taekwondo, w których udział wzięli zawodnicy UKS Hwa-Rang z Janowa Podlaskiego. Młodzi sportowcy przywieźli do domu aż 14 medali.

Turniej podzielono na II tury – młodzików oraz juniorów. Wśród medalistów z Janowa znaleźli się:

Młodzicy:

• Mateusz Hryciuk – złoto w układach młodzików 8-7 gup,
  • Maciej Kajka – srebro w układach młodzików 6-5 gup,
  • Marcin Hryciuk – brąz w układach młodzików 10-9 gup,
  • Najlepszy zawodnik Młodzików – Mateusz Hryciuk.

Grupa zajęła także 3. miejsce w klasyfikacji medalowej Młodzików i 5. miejsce w punktowej klubów dzięki postawie wszystkich startujących: Krystiana Seluka, Amelii Czuchan, Damiana Fusiarza, Agaty Gładuniuk, Filipa Gładuniuka, Jakuba Makarewicza, Sylwestra Szymuli, Miłosza Dwojaka i Eweliny Ostapiuk.

Medaliści juniorzy młodsi:

• Dawid Tokarski – złoto w konkurencji walk -58 kg,
  • Julia Orluk – srebro w konkurencji walk +60kg,
  • Patrycja Czuchan- brąz w układach formalnych gup,
  • Jakub Rypina – brąz w konkurencji walk -64 kg,

Tuż za podium znaleźli się Amelia Andruszkiewicz, Gabriel Seluk i Sebastian Kajka.

Medale dla juniorów:

• Natalia Toczyńska – złoto w konkurencji walk -45kg,
  • Karolina Perzyńska – srebro w technikach specjalnych i srebro w walkach +65kg,
  • Arkadiusz Sikorski- srebro w konkurencji walk -75kg, brąz w technikach specjalnych.

Ponadto na 5. miejscach po dobrych pojedynkach uplasowali się Barbara Bilicz i Mateusz Sacharczuk.