Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w miejscowości Przychody. 54-letnia kierująca Hyundaiem zjechała na przeciwległy pas, gdzie zderzyła się z Oplem. Do szpitala trafiły 3 osoby. Na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne.
Do zdarzenia doszło 1 stycznia po godzinie 18.00 w miejscowości Przychody. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kierująca osobowym Hyundai-em 54-latka, na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła się z Oplem. Drugim autem kierowała 40-latka. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby: kierująca Oplem oraz dwoje pasażerów Hyundai-a.
Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Na szczęście obrażenia uczestników nie okazały się groźne, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

tekst i zdjęcia: KMP Biała Podlaska
Bądź pierwszym który zostawi komentarz.