Na drodze krajowej K-2 w miejscowości Tłuścieć samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca osobówki. By wydostać mężczyznę z uszkodzonego auta niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu.
Do wypadku doszło 29 października po godzinie 14.00 na drodze krajowej K-2 w miejscowości Tłuściec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki peugeot zderzył się z ciężarowym daf-em. Kierowca osobówki z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia. Za kierownicą peugeota siedział 73-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Drugim samochodem kierował 58-letni mieszkaniec gminy Trzebieszów.
W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca peugeota. By wydostać mężczyznę z uszkodzonego auta niezbędne było użycie przez strażaków specjalistycznego sprzętu.
W chwili zdarzenia kierujący samochodami byli trzeźwi.

Bądź pierwszym który zostawi komentarz.