Młodzież z internatu reprezentowała szkołę w konkursie wielkanocnym. Wiele osób zdobyło miejsca na podium zarówno w kategoriach indywidualnych jak i grupowych.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej był reprezentowany przez młodzież szkolną mieszkającą w internacie w VI Powiatowym Przeglądzie Tradycji Wielkanocnych. Wydarzenie miało miejsce 7 kwietnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Sosnówce.

Uczniowie pod kierunkiem Agaty Naumiuk zdobyli nagrody w trzech kategoriach. Mateusz Andrusiuk zajął I miejsce w konkursie na pisankę wielkanocną wykonaną techniką współczesną. III miejsce w tej samej kategorii zdobyła Wiktoria Masalska. W kategorii indywidualnej na tradycyjną palmę wielkanocną II miejsce zajęła Natalia Kościuczyk, natomiast w kategorii grupowej tego samego konkursu, młodzież z internatu zdobyła II pozycję.

Przegląd został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, wójta gminy Sosnówka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce. Honorowy patronat nad uroczystością objął Sławomir Sosnowski Marszałek Województwa Lubelskiego.