42-latek odpowie za znęcanie się nad rodzicami i posiadanie narkotyków. Policjanci ujawnili marihuanę i tabletki extazy w miejscu zamieszkania mężczyzny i samochodzie jego małżonki.

W minioną niedzielę bialscy kryminalni otrzymali zgłoszenie dotyczące znęcania się 42-letniego bialczanina nad rodzicami, z którymi zamieszkuje. Z informacji przekazanej przez członka rodziny wynikało, że mężczyzna wszczyna awantury, w trakcie których grozi rodzicom, szarpie ich i popycha jak też rzuca w nich przedmiotami.

W miejscu zamieszkania 42-latka, jak i w samochodzie użytkowanym przez jego małżonkę, policjanci ujawnili zielony susz oraz niemal 50 tabletek. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 50 porcji dealerskich tych narkotyków oraz tabletki extazy.  

Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Zarzuty posiadania narkotyków usłyszała też 37-letnia małżonka mężczyzny. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy.