Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej ma przyjemność zaprosić na zwiedzanie wystawy „Marian Gadzalski. Fotografia” wraz z oprowadzaniem kuratorskim.

Oprowadzanie będzie się odbywać w  okresie ekspozycji wystawy (do 7 maja 2023 roku) w każdy wtorek i piątek o godzinie 12.00 w cenie biletu na wystawę. Istnieje możliwość zwiedzania w innym terminie po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym pod numerem telefonu  508 091 745.

Jest to to wystawa prac jednego z najwybitniejszych polskich artystów fotografików, związanego z Okręgiem Warszawskim ZPAF i jednocześnie ze Stadniną Koni w Janowie Podlaskim, uczestnika pierwszych Plenerów Malarskich w Janowie Podlaskim, zdobywcy tytułu Excellence FIAP z 1976 r., przyznawanego przez Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej. Wielokrotnie nagradzany i doceniany artysta zajmował się m.in. fotografią przyrodniczą, przemysłową, portretową i sportową, a zasłynął zdjęciami przedstawiającymi konie. Organizatorami wystawy są Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.

Ceny biletów:

  • Normalny 5zł
  • Ulgowy 3zł
  • Grupowy normalny (od 10 osób) 4zł
  • Grupowy ulgowy (od 10 osób) 2zł