W drugim dniu zmagań w Łodzi, nasza Olimpia uległa gospodarzom ale dalej ma szanse na awans do Final4.

Przez 50 minut mecz był wyrównany. Ostatnie dziesięć minut zdecydowanie należało do gości co dało im wygraną. Mieli oni nóż na gardle ewentualna porażka mogła już zakończyć ich walkę o tytuł Mistrza Polski. W drugim meczu MTS Kwidzyn pokonał Wybrzeże Gdańsk 34:32. W niedzielę Olimpia zmierz się z Kwidzynem. Jeśli wygrają bialczanie na pewno zagrają w półfinale. Jeżeli mecz zakończy się karnymi muszą liczyć na wygraną Wybrzeża z Anilaną. Porażka definitywnie kończy ich przygodę z Mistrzostwami Polski.

Anilana Łódź – Olimpia Biała Podlaska 27:23 (17:15)

Olimpia: Stroiński, Niedzielski – Jaszczuk 2, Fic 1, Cielecki 2, Polok 4, G. Olichwiruk 6, Szyszko 5, Tarasiuk 1, Grochowski 2, Winncki, Kobyliński.