W drugim dniu czekaliśmy na medal Piotra Tarkowskiego i Bartłomieja Bedeniczuka. Pierwszy wywalczył srebro, drugi niestety nie wystąpił w dwóch finałach do których się zakwalifikował.

Wyniki zawodnik AZS AWF Biała Podlaska. Wicemistrzem Polski w skoku wzwyż z wynikiem 2.08 został Bartłomiej Bedeniczuk. W trójskoku Katarzyna Bargielska z wynikiem 11:58 zakwalifikowała się do finału. W eliminacjach na 100 metrów Aleksandra Denkiewicz uzyskała 12.96 i Agata Stypułkowska 12,97. Niestety obie nasze zawodniczki na zakwalifikowały się do finału. W biegu na 100 metrów Karol Musiej z czasem 10.86 wygrał swoją grupę eliminacyjną i awansował do finału B. Również do finału B wygrywając swoją grupę eliminacyjną awansował Piotr Tarkowski z czasem 10.75. Awansu nie wywalczyli Bartosz Litwinek 11.19, Jacek Gryta 11.51 i Jakub Żukowski 11.79. W finale B Musiej zajął 6 miejsce z czasem 10.84, Tarkowski nie przystąpił do biegu i nie wystartował w finale skoku w dal z powodu kontuzji. Niestety nie udało nam się ustalić na ile poważnej. W finale skoku w dal Bargielska skoczyła 5.71 i zajęła miejsce szóste, jedenasta była Agata Stypułkowska z wynikiem 5,15.